LOADING

Dekoratyvinės dangos AMK gamintojas.

Pati danga yra paruošti 0,9 m2 ploto lakštai, lengvai klijuojami ant sienos. Dėl ant kiekvieno AMK elemento esančios apsauginės plėvelės, montavimas yra greitas ir su minimaliomis darbo sąnaudomis. Danga nesudaro konstrukcijoms apkrovų ir yra daug pigesnė nei daugelis kitų apdailos medžiagų.

Gaminant AMK, naudojamos smulkaus marmuro drožlės, tai suteikia medžiagai natūralią išvaizdą ir atrodo kaip tikras mūras. Galima susikurti savo spalvų derinį arba pasirinkti vieną iš pateiktų atspalvių. Marmuro drožlės dažomos geležies oksido pigmentais, todėl danga yra atspari UV ir oro sąlygoms. Todėl AMK gali būti naudojamas tiek kosmetiniam remontui buto viduje, tiek namo išorės apdailai. Gaminant AMK naudojamos tik aukštos kokybės ir aplinkai nekenksmingos žaliavos.

Per trumpą laiką pakeiskite savo namų išvaizdą su minimaliomis investicijomis.

Mūsų misija padėti žmonėms padaryti savo namus gražius ir patogius be perteklinių sąnaudų ir pastangų.

Pralaidumas garams

AMK priskiriama plėvelės tipo medžiagoms , bet nežiūrint į tai, čia taipogi taikoma „atsparumo garų prasiskverbimui“ sąvoka, t. y. AMK garų pasipriešinimas prasiskvierbimui 0,17 (m2 * h * Pa) / mg. . Pavyzdžiui, garų pralaidumo sąvoka taikoma tokiose medžiagose kaip dujų silikato blokai, akytojo betono blokai, tinkas ir kt. Sužinokite daugiau

Garantijos ir kokybė

AMK dekoratyvinės tangos gamyboje naudojame tik aukštos kokybės žaliavas. Mes vertiname savo klientus ir norime teikti tik aukšto lygio medžiagas ir paslaugas. Todėl mes visada pasirengę priimti jūsų atsiliepimus apie AMK produktus, kad būtume dar geresni!

Mes nuolat tobuliname ir studijuojame savo gaminį, atlikdami įvairius bandymus: atsparumą šalčiui, sukibimą, garų pralaidumą. Medžiaga išlaikė atitikties, priešgaisrinės ir aplinkosaugos sertifikatus, kurie patvirtina AMK dangos kokybę ir patikimumą. Medžiagos garantija yra 15 metų, atsižvelgiant į rekomenduojamų klijų naudojimą ir montavimo technologiją, aprašytą instrukcijose.